| dailydaisy07 a întrebat:

Unde pot gasi episoadele din serialul "zambetul lui sharon"?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/zambetul-lui-sharon Uite aici;)... Dar trebuie sa asteptii pana maine pentru ca situl e in constructie.

| ☼loli☼ a răspuns:

Pe youtube! Eu am vazut primul sezon si acum sunt la al doilea, dar le'am vazut pe engleza. Cauta braceface happy
Ps: daca te deranjeaza ca un episod e pe trei parti sau ca se incarca greu, foloseste google chrome sau ceva asemanator ca sa le bagi pe toate din prima (pe diferite taburi). E mai usor, eu asa faceam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.peteava.ro/......tita-lulea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe zambetul lui sharon peteava.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

xcbxfjhkvhdg

| Roxana_Ioana_1994 a răspuns:

Vplay