| SkyIsMyLimit a întrebat:

Unde pot gasi in Braila un centru in care sa pot personaliza un tricou (vreau doar sa scriu pe el un mesaj)? Sau unde pot gasi in Braila hartie de transfer termic? Funda...pls ajutor caci maine trebuie neaparat sa fac rost de asa ceva!

Răspuns Câştigător
| Fayree a răspuns:

~ Pe site-uri se mai practica acest lucru...ori poti face chiar tu :*. Ceva carioci permanente eu stiu thinking Fundita? :*.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La Winmarkt, la etajul I, parca, era candva. Eu am personalizat acolo niste tricouri, acum vreo 2 ani. Nu sunt sigura ca mai e. Era in stanga, cum urci cu scara rulanta.

| SkyIsMyLimit explică (pentru ardnaxur1961):

Am fost si s-a inchis..merci oricum pentru raspuns dar astept poate si alte raspunsuri si apoi dau funda.ok?

| Fayree a răspuns:

~ La Winmarkt, etajul 1... poti personaliza tricouri...dar nu se stie daca mai este inca acolo.