| AvalohAlyn a întrebat:

Unde pot gasi si eu si participa niste concursuri de creatie? Adica de povesti,posturi,poezii,poze,muzica, compuneri etc? Am mai pus intrebarea dar am gasit doar site-uri care doar daca cumperi ceva iti da premiul.Eu vreau concursuri pe merit, pentru creatie proprie.Stiti? va multumesc din suflet.A si trebuie sa castigi si ceva.Multumesc

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mai bine lasa, concursurile facute de nu stiu ce firme sunt pentru a nu da bani la stat

| alinike2 a răspuns:

ORIUNDE Doar trebuie sa te interesezi

| UnOar3care a răspuns:

Nu prea stiu dar cred ca sunt numeroase concursuri pe internet. big grin