| Nastia a întrebat:

Unde pot revedea episoade din sange de tigan[serial ce a fost pe tvr1]?

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Imi pare rau dar nu le aflu am cautat pe google, youtube dar nu le gasesc poate nu sunt pe net sad

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat in tot internetul si nimicsad,, daca afli ceva,, pune si aici adresa cas f curiasa sa revad serialul,, pupiki

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il gasiti pe youtube.scrieti:soy gitano ce ep vreti s can 13 s gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=qEIhI1ObhvE&feature=related aici poti vedea aproape toate episoadele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu caut un raspuns la intrebarea ta pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singe de rrom