| RazvyBoss98 a întrebat:

Unde pot sa decodez Ipod-ul cu Touch (adica sa imi pot lua jocuri si aplicatii pe gratis; eu am inteles de la niste prieteni ca este un program).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-i faci jailbreak si programul de care zici e asta "Blackra1n" dar te sfatuiesc sa nu te apuci tu sa-i faci jailbreak pentru ca la cea mai mica greseala se blocheaza si nu mai poti sa faci nimic sa-l repari, cel mai bine e sa te duci la service de telefoane sa til faca.

| Dolceboy a răspuns:

Descarca blackra1n si cu un click rezolvi tot (bineinteles citesti un post de pe net inainte nu dureaza mai mult de 2 min )