| onFire a întrebat:

De pe ce site pot downloada gratis jocuri si aplicatii pentru Ipod touch 5th.Cine imi da un site bun primeste funda!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| alex71yonutz a răspuns:

Salut,iti faci un cont pe itunes si iti descarci de acolo ce jocuri vrei.Bafta

| onFire explică (pentru alex71yonutz):

Salut. mai am o intrebare: Se merita sa-mi iau ipod touch 5th? Doar pentru muzica, jocuri si internet? (am telefon)

5 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Incearca mobilism.org

| oo3 a răspuns:

Mobile 9,

| alex71yonutz a răspuns:

Pai.
1.Acest ipod touch 5th e destul de scump, vreo 6-7 milioane.
2.Cum bani acestia iti poti lua un telefon nou, cu care poti face orice.
3.Dar daca nu vrei telefon nou, se merita.Depinde si de ce memorie il iei. daca tot dai 6-7 mil, ia-ti cu memorie de 32 GB. oricum Bafta.

| David_Rus_1994 a răspuns:

Mobile 9, sau folosesti marketul de pe IOS