| cacababa a întrebat:

Unde pot sa imi incarc si eu telefonul Orange?

Răspuns Câştigător
| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Daca vrei sa il incarci cu minute Orange, eu iti propun sa il incarci de la aparatele acelea de pe strada

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! la chioscurile cu ziare sunt cartele reincarcabile, la posta, la magazinele Orange.
O zi buna si un Paste fericit alaturi de cei dragi!

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Ori prin cartele de reincarcare ce se gasesc in majoritatea magazinelor. sau prin incarcare electronica.

| TupacShakur a răspuns:

La un magazin Orange

| cacababa explică:

Daca vroiati raspuns caastigator puteati sa spuntei si magazinele.

| sabinutza97 a răspuns:

La un magazin Orange, sau sa-ti transefere cineva credit, sau sa-ti iei un cod cu cativa euro

| ELY0 a răspuns:

La un magazin din Orasul, Comuna, Judetul respectiv Orange. Sau se mai gasesc la " magazin mix "