| simonabuburuza44 a întrebat:

Ce oferte de mb sunt la Orange? Adica daca imi incarc telefonul cu 5 euro, sunt optiuni, spre exemplu, cu 5 gb gratuit. Daca sunt, cum le activez?

Răspuns Câştigător
| Panzer1945 a răspuns:

Fie că îți iei un SIM nou sau ai deja o cartelă PrePay, la prima activare a unei opțiuni de minim 5 euro credit cu minute sau internet primești bonus de 10 ori netul inclus în opțiunea aleasă, începând cu 15 iunie 2016. Poți consuma acest bonus oricând până la sfârșitul anului dacă ai activă în contul tău PrePay o opțiune de minim 5 euro credit. Nu l activezi nicicum, ti se acorda automat. Activezi optiunea de date mobile din telefon.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 5 euro nu ai nimic accesibil. In schimb daca activezi optiunea standard de 6 euro ( nu din Orange young ) primesti 1 GB + 10 bonus valabili pana in Decembrie.