| Kid_4219 a întrebat:

Unde pot vedea 2012 Kids Choice Awards! La televizor, sau net. Poate fii cu sau fara subtitrare dar vreau de la cap la coada. Funda si Vot.

Răspuns Câştigător
| AnaCristinaN a răspuns:

Poti sa vezi Kids Choice Award 2012(KCA) daca la TV esti pe UPC pe Nickelodeon tradus in limba romana.Vizionare pacuta.

| Kid_4219 explică (pentru AnaCristinaN):

La ce ora? Cand?

| AnaCristinaN a răspuns (pentru Kid_4219):

Acum nu se mai da, imi pare rau, trebuia sa te uiti pe 03. 04. 2012 la ora 19.Am cautat pe guide si nu mai este in reluare fiindca a trecut o saptamana de la premiere.