| JustMe_8650 a întrebat:

Unde pot vedea episoadele din saracii tineri bogati (telenovela difuzata pe acasa tv)? Sau macar sa citesc rezumatele?
Multumesc anticipat.

Inafara de youtube, ca nu le-am gasitwinking

Răspuns Câştigător
| Byuuu a răspuns:

Buna!:)

Si eu urmaresc cu foarte mare interes aceasta telenovela, iar cand pierd un episod il vad pe youtobe...sau daca nu am timp sa il vad tot ma uit la rezumatul pe scurt care il gasesc tot pe youtobe.

Uite apasa aici pentru. a vedea primul episod http://www.youtube.com/watch?v=cHsxr2E8FAI;)

iar pentru. a vedea doar rezumatul episoadelor scrii: ninos ricos pobres padres cap 1 (ex) avance.

Sper ca te-am ajutat :*

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nr-ul ep pe care vrei sa il vezi + titlu telenovelei= ceea ce ai vrut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google, trilulilu

| IrInA_3016 a răspuns:

Scrie numele filmului pe youtube sau pe google. acolo iti va arata tot filmuhappy si ceea ce va urma:*

| ditza14 a răspuns:

Pe youtube.http://www.youtube.com/watch?v=cHsxr2E8FAI acesta e linkul primului episod.

Întrebări recente