| princetongirl a întrebat:

Unde as putea vedea episoadele deja aratate pe Acasa TV ale telenovelei "Saracii tineri bogati" (de preferat traduse in romana)? Pls FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Diiana232997 a răspuns:

Ai aici primul episod:
http://www.trilulilu.ro/AllyRBD/ec81fe0e198c13
si le gasesti si pe celelalte episoade doar ca nu traduse pe romana, si eu as vrea pe romana dar nu am gasit.

3 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Incearca pe trilulilu stiu ca acolo poti vedea filmele de pe acasa

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Pe youtube insa nu le ai in romana...
pentru ca sa gasesti ar fi bine sa cauti in spaniola : ninos ricos pobres padres capitulo x parte y