| HappyCandy a întrebat:

Unde pot vinde pe internet lucrarile mele hand-made? fundita

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să îți faci cont pe site-uri specializate și să le faci reclamă.
www.okazii.ro
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! incearca pe tocmai.ro
O seara buna Candyhappy

| danielaxyz a răspuns:

Pe trendzone

| LIN2010 a răspuns:

In functie de lucrari, poti gasi forumuri dedicate si aceste forumuri contin si rubrici de vanzari, daca i-mi spui in ce constau lucrarile tale hand-made(adica facute manual), o sa-ti caut cateva forumuri dedicate.

| Alexandru8712 a răspuns:

Poti sa poastezi obiectele respective pe okazii.ro sau pe ebay.

| annuka a răspuns:

Te pot invata eu sa-ti faci un site gratuit.
nu este asa greu cum pare si oricum te ajut si eu