| 1spion a întrebat:

Unde sa imi petrec revelionul cu prietena? Optiuni : la niste prieteni ( ei nu prea ii convine ), la un restaurant ( nu stiu cum e, nu am mai fost, pare plictisitor ), cu socrii ( adica parintii ei. nu prea vreau ), acasa la ea, sa ne uitam la TV ( asta as vrea eu, sunt mai comod ), in vreo piata prin Bucuresti sa inghetam de frig (eu vreau, ea nu prea ).

Alte idei? happy
Avem 20 de ani. laughing
Buget. maxim 500 de lei impreuna.
Conteaza sa fie frumos, chiar pe mai putini bani.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Am fost, e frumos si merita sa mergi cu tot ca e frig, oricum mai mult de 1 noaptea nu am stat nici eu, m am intors la caldurica si un pahar de sampanie

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mergeti la un restaurant [nu trebuie sa stati pana dimineata]si continuati la ea acasa

| 1spion explică (pentru mona):

Merci. Alte idei?

| mona a răspuns (pentru 1spion):

Sau mergeti in vreo piata[sunt concerte destule]si dupa miezu noptii mergeti si va distrati la ea acasa sau unde va simtiti voi cel mai bine

| 1spion explică (pentru mona):

Da, pentru mine suna bine. big grin Dar ea a zis ca e frtig, ca nu stiu ce. Ai fost la vreun concert de revelion? E frumos?

| 1spion explică (pentru mona):

Buna asa. Asta o sa fie prima optiune. E periculos? Nu stiu, scandalagii, batai? Nu le am cu astea.

| mona a răspuns (pentru 1spion):

Asta nu stiu ce sa zic pentru ca eu am fost in targu mures l, banuiesc ca in Bucuresti e cu mult mai multa lume dar oricum nu are de ce sa fie scandal si batai in prima parte a noptii... poate mai spre dimineata cand lumea e mahmura

| mona a răspuns (pentru 1spion):

Am fost, e frumos si merita sa mergi cu tot ca e frig, oricum mai mult de 1 noaptea nu am stat nici eu, m am intors la caldurica si un pahar de sampanie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pai puteti face asa:
Va duceti la un restaurant ( la cina ) inainte de Anul Nou. Dupa va puteti duce la socrii sau prieteni si daca nu aveti chef, puteti sta acasa si va uitati la TV, si dupa va duceti sa urmariti artificiile in oras! Dimineata va duceti la rude si va urati la multi ani! Bafta!