| TbW a întrebat:

Vă salut! Peste o lună fac 18 ani. Planul era că majoratul să mi-l organizez la un restaurant. Dar s-au închis. Ideea e că mi l-aș face acasă cu niste prieteni apropiați. Niste idei ceva? Adică nu vreau un majorat plictisitor. Sunt 18 ani. Vreau să mă distrez la maxim. laughing
Cum l-aș putea face mai 'nebun' în afara de manele laughing?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu muzică din evul mediu. În costumație de bal mascat. Având motan la ceaun în meniu. Să se termine cu poker pe dezbrăcate.

| Wr3nch a răspuns:

Vezi ca de luni nu mai e voie sa tina petreceri nici acasa.

| Panamax a răspuns:

Petrecerile private sunt interzise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bautura multa