| anonim_4396 a întrebat:

Unde sa ma duca in vacanta la mare(In Romania). Ce statiuni si hoteluri imi recomandati(preturi micute, si daca se poate si gratuitate copiilor sub 14 ani)

5 răspunsuri:
| JeffHardy2011 a răspuns:

Salut!

Eu iti recomand statiunea Neptun-Olimp si Hotelurile Belvedere-Amfiteatru care au vedere la mare 987 lei 2 pers. cu vedere la mare iar copii de 7-14 ani au cazare gratuita fra pat suplimentar si achita 20 de lei pentru micul dejun. In perioada08.07-14.07

Hotel caraiman ( aceeasi perioada)
149 lei pers./zi

Facilitati copii:
- 2 adulti 1 copil 0-12 ani - se achita camera dubla, iar copilul are cazare gratuita fara pat suplimentar.
(Banii pe cazare nu includ masa)

Cam atat.

Sper sa iti fie de folos raspunsul meu.

| Tucică a răspuns:

Recent am fost in statiunea Neptun la hotelul Terra. Este foarte frumos, nu ai mult de mers pana la mare, mancarea este foarte buna iar hotelului i-as da 3/5. Numai bine!

| MyWorld a răspuns:

Hey! Eu am fost de curand la cabana Zugreni, este foarte frumos acolo, mancarea este foarte buna, ai si biliard daca vrei... In legatura cu cazarea: nu iti recomand sa stia la mansarda, fiind ca, camerele sunt foarte mici si baia este foooarte mica.
In afara de cazare, serviciile oferite mi s'au parut ireprosabile. Personalul a fost foarte prietenos, si foarte saritor sa ne ajute oricand am avut nevoie.
Uite link: http://www.turistinfo.ro/......56050.html
Si poze de aoclo:X : http://www.turistinfo.ro/......56050.html

Răspuns utilizator avertizat