| anda789 a întrebat:

Unde se afla statia de ratb la piata romana? De aici se poate lua 131?

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

... fi atentă, scrie pe google Piața Romană București, dai la hărți și mărești imaginea, o mărești până o să-ți arate stațiile de ratb. Sunt reprezentate prin niște pătrate mici albastre și au desenate un ratb pe ele și pui săgeata de la mouse pe fiecare dintre ele și o să-ți arate și ce linii circulă pe acolo, e și 131, am văzut eu acum, dacă trebuie neapărat îți fac și poză.

| anda789 explică (pentru Iunix):

Poti sa imi spui si pe langa ce strada e statia cu 131, te rog? happy am mai cautat pe google maps, dar nici inainte nu am putut gasi. Poate nu sunt eu destul de atenta

| anda789 explică (pentru Iunix):

Loll, da, scuze... Nu m-am uitat bine.

| Iunix a răspuns (pentru anda789):

Ai găsit?