| I.Love.Football a întrebat:

Unde se poate juca snooker in Bucuresti si cam care e pretul unei ore? big grin

3 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

In City Mall (statia de metrou Eroii Revolutiei), in London (in zona la Piata Romana, pe langa MiniPrix), in Underworld (in pasaj la Bucur Obor)...Preturile variaza, dar cel mai ieftin este in Umderworld. Cauta pe net, poate au site happy. Bafta!

| I.Love.Football explică:

@BrD : In City Mall nu au mese de snooker. Este adevarat ca au preturi acceptabile, insa este doar biliard si bowling.

Dupa lungi cercetari big grin, am descoperit ca in clubul Texas ar fi si snooker. Cei care ati fost acolo...pls ziceti-mi si mie daca se merita big grin

| anutza_8496 a răspuns:

In piata unirii si costa 20-30 de lei ora.