| npetcu90 a întrebat:

am o intrebare pentru cei care se uita la snooker si s-au uitat si aseara. Nu a zis prezentatorul ca azi la ora 16:30 se va juca prima sesiune din finala? SAu poate nu am fost eu atenta pentru ca acum nici pe Eurosport nici pe Eurospor 2 nu este snooker.

Răspuns Câştigător
| NuDauFunda a răspuns:

Exista fete care se uita la snooker\ laughing N-as fi crezut. E chiar acum finala, e 1 la 1. Probabil o sa intre si pe Eurosport in curand.

3 răspunsuri:
| npetcu90 explică:

Pai eu sunt fata desteapta, nu ma uit la telenovele^_^

| NuDauFunda a răspuns (pentru npetcu90):

Bravo!winking a castigat Robertson aseara

| npetcu90 explică:

Stiu si m-am bucurat pentru. ca cu el tineam...de cand la batut pe Judd Tump in semifinale...Imi placea mult de el. Dar castiga el la anul mastersul.