| Krina a întrebat:

Unde se poate vedea de cate ori ti-a fost accesat profilul si de cine?
Iar daca ai primit voturi la un anumit raspuns, cum poti vizualiza cine te-a votat, fara a intra pe profilul respectivilor?

6 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Daca te referi aici pe TPU, inca nu sunt accesibile aceste optiuni... daca erau, garantat le descopeream big grin daca vrei sa te convingi, poti sa o intrebi pe raluca...

cami
| cami a răspuns:

Krina foarte bine ai facut k ai pus o astfel de intrebare, fiindca si eu era curioasa sa stiu daca pot sa vad cine mi-a acordat vreun vot.happy.insa daca suntem curiosi trebuie noi sa accesam profilul diversiilor membrii.

| Krina explică:

Stiu ca la vizualizare profil sunt cateva optiuni.
Sa formulez atunci altfel intrebarea:unde vad cine mi-a accesat profilul, iar daca ai primit voturi la un anumit raspuns, cum poti vizualiza cine te-a votat, FARA A INTRA PE PROFILUL UNUI MEMBRU (doar folosind profilul meu)?

| Krina explică:

Multumesc!

| mioara a răspuns:

Pe vizualizare profil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti vedea cine iti acceseaza profilul, eventual daca esti curioasa poti intra in diverse profile si vei cedea ce calificativa iti sunt date. e o functie rezervata doar adminilor, acelasi lucru se intampla si cu mesajele private, doar adminii le pot accesa,(imi inchipui ca raman confidentiale )