| AnonymousMm a întrebat:

Cum pot vedea exact la ce raspuns am primit un anumit vot? Sa vad cate voturi am primit si de care stiu cum:d dar vreau sa stiu exact raspunsul pentru care am primit. Se poate?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa vezi doar Cate voturi ai primit in total, la "Punctaj", pe profilul tau. Iar intorcandu-te la raspunsurile tale, poti sa vezi si, care dintre ele au fost votate. Dar nu-ti bate prea mult capul cu astea! E o pierdere de timp. Numai bine!

3 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Nu cred ca se poate sa vezi ce voturi ai primit la raspunsuri.am incercat si eu. dar nu merge.tongue
o seara placuta!

| Blackwoman27 a răspuns:

Poti sa vezi doar cate voturi ai dand la comunitate si scrii numele tau si iti apare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sati zic ceva
eu incerc sa ma inregistrezi si nu pot dapai tu ca nu stii