| sfynxu a întrebat:

Unde se pot gasi mine de creion mecanic (pref. 0.5mm) COLORATE(rosii, verzi, albastre, etc.)? (La librarii am incercat si nu au sad...)

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Incearca la Diverta.

| adelina_7242 a răspuns:

In supermarket

| sfynxu explică:

Am incercat si la Diverta si la Herlitz, + cateva hypermarket-uri nespecializate pe papetarie.

| sfynxu explică:

Am incercat si la Diverta si la Herlitz, + cateva hypermarket-uri nespecializate pe papetarie.

| sfynxu explică:

Am incercat si la Diverta si la Herlitz, + cateva hypermarket-uri nespecializate pe papetarie.

| sfynxu explică:

Am incercat si la Diverta si la Herlitz, + cateva hypermarket-uri nespecializate pe papetarie.