| smek3r a întrebat:

Unde va place mai mult la mare sau la munte?

Răspuns Câştigător
| anonimatic a răspuns:

Mie imi place la munte foarte mult, mai ales ideea de a escalada un munte ma icnanta laughing Sau sa stau la cabana, sa ma dau pe partie, sa ma joc in zapada. Dar si la mare este frumos, sa te bronzezi, sa te plimbi pe nisim si sa inoti in apa. Amandoua imi plac la fel de mult cred.

9 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

La munte, căci mă dau cu snowboard-ul, ceea ce pare mult mai palpitant decât statul la plajă big grin

| BiuL a răspuns:

La mare clar, tie?

suntserios
| suntserios a răspuns:

La munte, la mare ma plictisesc si ma oboseste, mai mult de o zi de plaja nu am rabdare

| Jipa95 a răspuns:

La munte big grin

| MaliciousDeath a răspuns:

La munte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place la mare, că-mi amintește de copilărie.

| Lαrisα a răspuns:

Imi plac amandoua. big grin

| SadBlackAngel a răspuns:

La munte

| cristhine022 a răspuns:

Mare