| Serioux_4888 a întrebat:

Uneori ma plictisesc si nu stiu ce sa fac.Care este cea mai tare metoda sa iti petreci timpul?big grin

3 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Sa te plimbi sau sa te uiti la un film/serial.Sa cauti muzica noua,sa te joci pe calculator,sa desenezi,sa faci curat, sa te documentezi pe net, sa raspunzi pe tpu...etc. Daca vrei iti dau un documentar de pe net despre adevarul despre industria muzicala, cu satanism si etc.Are vreo 10-11 parti fiecare parte tinand cate 10 min. http://www.youtube.com/watch?v=vgDJwBfriEw asta e prima parte si restul le gasesti pe chanelul tipului respectiv.

| nanaa a răspuns:

Iesi afara fratelaughing du-te la film, suc, in parc etc.laughing

| MARIA_6909 a răspuns:

Uita-te la ian is bored pe youtube, primul episod. iti arata ewinking