| beautiful a întrebat:

Uni de pe TPU au poza la profil.Cum pot sa am si eu poza?

Răspuns Câştigător
| andreea4ever a răspuns:

Simplu!

Unde e numele tau, a treia. Unde scrie"editare date de profil"

Dai acolo.

Apoi jos de tot.

Dai "chose"

Cauti imaginea in calculator.

O selectezi.Si dai open.

Apoi dai la salvare profil.

E posibil sa fie nevoie sa mai astepti cateva minute.

Succes:*

fundita?(asta se pune dand clik pe medalia gri din dreptul raspunsului meubig grinbig grin)(in caz ca nu stiai)

Bine! Te pooop!:*:*:*

Succes

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Te duci la "Editare profil" si iti pui poza pe care vrei de la tine din calculator.

| Arthur a răspuns:

Intri la Editare Profil, apoi mai jos ai Setează imagine profil şi Salveziwinking

| Flav a răspuns:

Ti-au spus cei de mai de sus. Daca-ti pui poza cu decolteu, cu ochelari de soare, cu picioarele goale sau langa Bmw, te fugaresc tot site-ul!

| ceco a răspuns:

Dai la editare profil... dai in jos si iti apare acolo selecteaza poza de profil...alegi poza dai ok si dupa aia dai salvare

| Alexandra. a răspuns:

Dai pe,, editare profil'' si iti da acolo, jos sa iti schimbi poza de profil. Dai pe BROWSE si iti alegi din pc tau o poza.winking Sper sa mearga!

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Simplu!
Dai la,, editare profil" apoi iti da acolo sa iti pui o poza si dai :BROWSE si iti alegi de la tine din pc ce poza doresti

| who gives a damn.. a răspuns:

Dai pe " Editare profil ", apoi, acolo unde scrie " Selecteaza imagine profil " dai pe " Browse " si iti alegi o imagine din calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai in partea stanga Editare profil, jos e selecteaza imagine profil, clic pe browse apoi salveaza schimbarile.

| devilish a răspuns:

Dai la editare profil si jos ai un spatiu, si alaturi scrie''Browe'', dai pe el si iti alegi o poza din calculator, dar daca esti mai nou trebuie sa astepti pana sa ti se incarce si sa apara vizibila la profil.happy