| Andreiu68 a întrebat:

Am pe facebook la poza de profil X like-uri si X comenturi.Acum am schimbat poza de profil.Cum fac ca sa imi pui iar aceeasi poza de profil cu X like-uri si X comenturi; dar like-urile si commurile sa imi ramana la poza asa cum era inainte fara sa dispara like si comm? Cum fac?@@ Dau funfa@@ Si pentru poza de coperta trebuie sa procedez ca la acea de profil?

2 răspunsuri:
| farfuriaverdex a răspuns:

Accesezi albumul:profile pictures, dai click pe poze pe care doresti sa o folosesti iar, selectezi tab-ul options(partea stanga), apoi optiunea make profile picture

| nopnopnop a răspuns:

Nu prea cred ca poti sa faci cumva sa ramana numarul de like-uri si comment-uri. Trebuia sa te gandesti la asta inainte sa o schimbi.