| CosticaShtrengarul a întrebat:

Buna dimineata! Am o intrebare va rog sa ma ajutati: Am instalat Sopcast ieri, am si internet explorer si si VLC si in afara de digi sport 1 nu imi merge niciun alt program. Nu se conecteaza si imi zice THE CHANNEL IS OFFLINE NOW. DIGI 1 imi merge dar digi 2 si 3 deloc. Acelasi mesaj. Diseara vreau sa urmaresc meciul pe digi sport 2. Ce sa fac va rog?

Răspuns Câştigător
| BlueIcessssssss a răspuns:

Salut si eu am SopCast si mie imi face figuri.insa am stat si am citi tc scria acolo, trebuie sa ai o versiune anume de internet explorer si o vreme nu mai merge de le iei ca au fost din nou,, atacati´´ deci nu trebuie sa te ingrijorezi

| CosticaShtrengarul explică (pentru BlueIcessssssss):

Aha. Iti dau funda dar sa te mai intreb o chestie. Am IE9, ultimul aparut. Daca iau IE8 imi va merge mai bine?

5 răspunsuri:
| CosticaShtrengarul explică:

Aha. Iti dau funda dar sa te mai intreb o chestie. Am IE9, ultimul aparut. Daca iau IE8 imi va merge mai bine?

| BlueIcessssssss a răspuns:

Funda?