| ksg a întrebat:

Am o problema. Am un Samsung Galaxy S3 si am instalat aplicatia pentru Tv Online. Am instalat Sopcast si Mx Player. De cateva zile nu imi mai merg posturile Eurosport, Dolce Sport, Digi Sport si alte cateva canale. Le deschid cu Sopcast( nu se deschid cu alt program) si imi zice Channel is offline now. Ce pot face? Daca stie cineva il rog din suflet sa ma ajute

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Programale alea nu merg non stop oricum eu iti recomand pentru smartphone digi-hdsport com iar pentru pc digihd-sport.blogspot.com
succes!

7 răspunsuri:
| Calin_Nicol_1976 a răspuns:

Du-te la magazinul de unde ai luat smartfonul si roaga-i sa te ajute!

| ksg explică (pentru Calin_Nicol_1976):

M-ai lamurit bustean. Multumesc pentru nimic

| PS3 a răspuns:

Ia-ti de pe Play Store aplicatia Romania TV. Merge foarte bine, iar cel care a facut-o adauga des posturi noi si imbunatateste aplicatia. Merita, merge foarte bine. Funda?

| ksg explică (pentru PS3):

Si programele merg in Sopcast?

| PS3 a răspuns (pentru ksg):

Nu ai nevoie de el. Oricum, ia-ti si un antivirus. Am avut si eu sopcast si avea ceva in neregula, mi-a zis antivirusul, imi baga reclame cu tona. Bafta!

| ksg explică (pentru PS3):

Poti sa-mi dai linkul de unde descarc aplicatia? Te rog mult

| PS3 a răspuns (pentru ksg):

Https://play.google.com/store/search?q=dragosc&c=apps ma rog, acum vad si eu ca nu exista aplicatia. E de genul astora cu Turcia, Germania etc. E ciudat ca eu pe telefon o mai am. Mai uita-te si tu pe pagina asta daca apare. O sa ma uit si eu si o sa iti zic cand apare.