| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Cum sa le demonstrez parintilor ca sunt destul de responsabila pentru a avea un porcusor de guineea...sa-l intretin singura fara ajutor...

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu, responsabilă? Tu știi ce înseamnă responsabilitatea? Eu nu vreau să văd că, săptămâna viitoare, vei solicita metode de a-l ucide, fiindcă te-ai săturat de prezența lui. Săptămâna trecută, căutai cu disperare, metode/tehnici de a ucide un animal, un cățel, a cărui existență te enerva. Păi, ce om ești?
Un sfat: nu îți lua niciun animal. Tu trebuie mai întâi să crești, Cătălina-Ioana→ http://i.imgur.com/dybgWD6.jpg

| Samir_Radu_1996 a răspuns:

Daca nu te caci sub masa poate o sa potiwinking