| MissAvocado a întrebat:

Sall. sunt o fata de 11 ani si sunt destul de responsabila, mai demult aveam un pestisor si nu aveam grija de el numai parintii mei si acum as vrea tare mult un porcusor de guineea, o sinsila, un gerbil sau un soricel, si nici macar nu-mi pot convinge parintii sa-mi cumpere unul? voi ce ati face? nu stiu ce sa fac si vreau un animalut... i-am spus ca o sa am grija de el dar mama nici nu vrea sa auda pentru. ca stie ca nu am avut grija de pestijor dar aveam 9 ani acum sunt mai responsabila

2 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Strange bani si cumpara-ti-l tu si atunci sigur vei avea grija de el.

| ChibiRose a răspuns:

Pai daca nu ai fost responsabila, nu ai ce face, asa te vor crede parintii tai de acum