| CristinaTa a întrebat:

Urgent! dau funda! caut admina pentru o pagina de facebook! Sa aiba intre 14-16 ani sa fie de incredere, sa fie dispusa sa faca joculete sa posteze poze si sa faca pub paginii!

Ps:pagina are 40 de likes si este facuta de pe 1 agust, pe pagina mai sunt 2 admine si pagina se numeste Fundita are papionlove struck

cine vrea sa scrie EU si sa adauge acest id in lista mihaela_spinu98

Răspuns Câştigător
| Artemis16 a răspuns:

As vrea Eu, dar am 13 ani jumate straight face

14 răspunsuri:
| Seby80 a răspuns:

Rahaturi facute pe facebook, admine, auzi, admin e persoana care lucreaza in scripturi, scrie cum ruleaza un server, si toate cele, in cazul activitatilor ONLINE, ce faceti voi sunt niste panarame de pagini in care puneti poze care mai de care, si adunati o stana de fete care sa va dea like-uri si comentarii, care e si scopul, cine stie...

| κλάους a răspuns (pentru Seby80):

You`re right! He`s right!

| CristinaTa explică (pentru κλάους):

Taci

| κλάους a răspuns (pentru CristinaTa):

Adevarul doare, draga mea, stiu, dar ce sa faci? Asta`i viata...

| CristinaTa explică (pentru κλάους):

laughinglaughing de ce sa doara

| κλάους a răspuns (pentru CristinaTa):

Ai inteles macar ce am vrut sa spun? o.O

| Seby80 a răspuns (pentru κλάους):

Sunt grele de cap fetele astea, ele stiu numai,, OneDirection'' sau,, Justin Bieber'' atat :-J

| κλάους a răspuns (pentru Seby80):

Nu am spus asta big grin Dar si aici ai dreptatebig grin. MA refeream la alt ceva: Eram intr-o zi pe un joc si niste baieti incepeau sa injure o fata. IAr eu, am spus, asa cum se spune la Romani: "saraca fata..." iar ea: "nu sunt saraca!".

Ee... poate si @papusa3 a inteles la fel big grin

| oxxy05 a răspuns:

EU. Dar am 18 ani sad

| CristinaTa explică (pentru oxxy05):

Baga id acesta in lista mihaela_spinu98

| CristinaTa explică (pentru oxxy05):

Mihaela_spinu98 baga in lista si vb

| qwerty101010 a răspuns (pentru oxxy05):

Poti veni la noi oxxy07 :********