| pisiiiiii a întrebat:

URGENT! Hey TPU, am nevoie urgent de idei pentru lucruri mai nebunesti pe care le pot face vara asta!

9 răspunsuri:
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Sa mergi cu cortul, la discoteca/club cu prietenii, bataie cu apa, sa traiesti clipa! Poate te vopsesti verde sau o culoare din asta tipatoare ca doar e vara si poti atrage atentia happy

| razboinicu2016 a răspuns:

bungee jumping, Sarituri cu parasuta, ai putea incerca montain-bike-ul, Alpinism, Zborul cu deltaplanul.Aste ar fi cateva lucruri nebunesti. Daca sunt prea nebunesti le mai usurezi, adica in loc de parasuta ai pute incerca cu parapanta, in tandem, sau sarituri in apa incepi progresiv 1, 2, 3 m pana ajungi la 10 happy. Sper ca te-am ajutat. Sper sa ai o vara cat mai reusita.

| KanekiKen a răspuns:

Ai putea sa:

- te dai cu sania laughing
-sa mananci inghetata sub apa
-o bataie uriasa cu apa!

| YourQueen a răspuns:

Dai o petrecere cu prietenii(exemplu).Ce ti se pare tie mai absurd fa-o!:-D

| Lion826 a răspuns:

Du-te la mare in cluburi la gagici imbatate iti gasesti tu de traba!

| Tinușca a răspuns:

Traieste fiecare secunda, ca cum ai trai-o pe ultima.E cel mai nebunesc lucru!

| Varareanu_Olivian_1996 a răspuns:

Hmm. Deci ai putea sa te dai cu parasuta/parapanta. Sa incerci sporturi extreme, precum skateboarding, surf, drifting cu masina, sa incerci niste munti cu mountain bike-ul, sa mergi la mare, sa te plimbi cu barca, cu masina in locuri frumoase din Romania, sa faci glume prietenilor! Posibil sa te duci in strainatate, de exemplu in Anglia sau Franta. Sunt foarte multe! Sper ca te-am ajutat

| claudiuk3 a răspuns:

Sterge-ti contul de facebook big grin

| MariusRRR a răspuns:

Mergi in costumu de botez pe strada.