| iwannabeperfect a întrebat:

FUNDA*vara asta vreau sa fac lucruri nebunesti! dati idei(ideal ar fi sa nu ma fac de ras in public) de lucruri nebunesti de facut cu cel mai bun prieten!
funda***

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

"lucrurile nebunesti" pe care le faci cu cel mai bun pritene nu trebuie sa fie "copiate" din alte parti doar pentru a fi facute. Aceste "lucruri nebunesti" au loc cand va asteptati mai puitn.

| William a răspuns:

Ati putea sa adunati cativa prieteni mai apropiati si sa jucati ruleta ruseasca dar cu 6 gloante, in felul asta toata lumea castiga.

| Piratul10 a răspuns:

Eu iti zic sa iei un pistol adevărat si sa ai doar un glont in el apoi te duci in centru de sui pe ceva sa te vadă toți si tragi un glont in aer si apoi ii ameninti pe toți ca daca numesc ce vrei tu te împusti pe tine.
Sau ia-ti din alea de scafandru prin care poti respira si te pui intro piscina Adina de 5 metri si tu si cu prietenul tau goi cu tuburile de respirat faceți sex in apasad)))))

| SisMusic a răspuns:

Apucate de cantat de facut un sport sau un hoby( scheibording, mers cu role ceva de genu ce sa iti placa) sau ceva mult mai importat sa ceitesti o carete macarwinking appucate de fumat iarba (glumesc)!
Bafta in continuare!winking