| Ezzio a întrebat:

Duuudeee simt că nu mai rezist.
Eu cu prietenii mei facem aceleași lucruri.
Am avut anumite faze când am trecut prin aventuri pline de adrenalină,dar acum ne plictisim ca naiba și sunt atâtea lucruri de făcut.
Avem nevoie de o porție de adrenalină urgent altfel simt ca nu mai suport.
Imi puteți da ceva idei de chestii nebunești pe care le faceți voi, sau ceva idei de situații care să ne umple cu adrenalină?

Răspuns Câştigător
| CristiPalidu a răspuns:

Jefuiti banca sau trimiteti minore la produs. Distractie maxima :3

1 răspuns:
| Ammizzu a răspuns:

Ati putea sa legati o franghie de un copac si sa va dati din unul in altul.
Sa sariti in lac sau in rau.
De multe ori unele lucruri sunt inspiratie de moment