| roxana1234567890 a întrebat:

Hei.vreau sa am o vara pe care sa nu o uit. dati-mi multe idei nebunesti ce ce as putea face cu prietenii mei vara asta..chestii nebunesti..nu citit carti..deci chestii nebunesti..farse..etc.
Funda! gooo...goooo. gooo

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai ca sa ai o vara de neiutat trebuie sa faci niste lucruri cu adevarat interesante.
Poti sa:
-Dai petreceri.
-Sa margi la plaja.
-Sa mergi la piscina.
-Sa mergi in cluburi.
-Sa mergi cu ei in parc.
-Sa faci diverse provocari nebune,anume sa pui pe cineva sa-si toarne apa rece in cap,sa pui pe cineva sa se spele pe dinti cu o periuta folosita de altcineva(asta mi se pare o provocare nebuna dupa parerea mea,dar e si un pic dezgustator),sa pui pe cineva sa incerce sa-si linga cotul(e amuzant sa-i vezi pe altii incercand desi e evident ca nimeni nu poate sa o faca),sa pui pe cineva sa-si linga subratul, sa pui pe cineva sa faca farse la telefon unui cunoscut de al sau(foarte tare asta), sa pui pe cineva sa intre intr-o cada cu apa rece plina cu gheata, sa pui pe cineva sa-si sparga oua in cap(asta ar fi chiar amuzant, sa pui pe cineva sa faca asta).
Sper ca te-am ajutat si ca asta e suficient.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Te pot preface impreuna cu ei ca sunteti niste persoane inteligente.Cea mai buna farsa.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Multumesc pentru funda.