| Robu_Cosmin_1992 a întrebat:

URGENT!

Salut. Joc fotbal la o echipa de la mine de aici si problema ar fi ca meciul este maine si se suprapune cu scoala. M-am gandit sa fac o cerere de invoire (Gen : Subsemnatul ..etc stiti voi ). Imi puteti face un model? Si mai e ceva ..nu vreau sa aud chestii de genu` "du-te la doctor si spune-i sa iti dea o scutire" pentru ca i-am spus deja dirigintei ca este vorba de fotbal. A zis ca nu e treaba ei, ci a directoarei laughing.
Va rog frumos cat mai multe variante. Este urgent.

Multumesc.

1 răspuns:
| vangaelis a răspuns:

Maine totusi e abia a doua zi de scoala, nu pierzi nimic, nici nu cred ca se pun absente, asa ca go go gowinking