| Bibi16 a întrebat:

Urgent stiti o librarie din Bucuresti in care sa gasesc SIGUR cartea Luna noua de Stephenie Meyer! FUNDA

Răspuns Câştigător
| ea_6589 a răspuns:

Diverta(orice diverta ), Luceafarul (de pe Bd-ul Unirii), Mihai Eminescu (de la universitate) sau evzi ca am vazut si la Carrefour! happySper ca am fost de folos :*

2 răspunsuri:
| FanMJJ a răspuns:

Mai bine faci o comanda de pe net pe site-ul www.librarie.net, si daca vei cauta mai bine prin site ai sa vezi un pachet promotional cu toate cartile (eclipse, new moon, twilight si breaking down ) toate la 99 lei, funda :D

| 37celsius a răspuns:

Diverta, Humanitas