| sweetmih a întrebat:

URGENT TPU! Ide pentru postat videoclipuri pe youtube va rog. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Varsson a răspuns:

Tutoriale, faci o serie, faci un vlog, filmezi jocuri, pui muzica.
Funda?

| sweetmih explică (pentru Varsson):

Despre ce? sunt baiat, am 14, nu cant bine si nici nu ma joc, deci ce ma fac?

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Postezi pe Youtube daca ai ceva interesant de spus/facut, nu postezi ca asa ai chef.

| OnuOnulică a răspuns:

Un vlog încercă să prezinți ceva.

| IstrateAditzu a răspuns:

1) Gameplay-uri la jocuri multiplayer ori RPG sau ceva de genu
2)Fa tutoriale de instalare la jocuri/programe (astea prind bine)
3)Daca ai un telefon smecher fa videclipuri despre aplicatiile de pe el sau detalii despre cat de bun este chestii din astea...

Eu unul cand la chitara electrica si am 200 de abonati;) Mult succes! Funda? :D canalul meu : www.youtube.com/user/hideteamgaming

Întrebări recente