| sweetmih a întrebat:

URGENT TPU! Ipad mini fara retina display pe culoarea space gray aduce gratuit iphoto, imovie, pages numers si keyote?

http://www.emag.ro/ipad-mini-16gb-wi-fi-space-grey-md528 hc-a/pd/EVCSKBBBM/

PS Vine preinstalat cu ios 7

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Sunt trialuri gratuite, programele full se cumpara.

2 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Vine cu urmatoarele:
Aplicatii:Safari, Photos, App Store, Maps, Photo Booth, Reminders, Camera, Mail, FaceTime, iTunes, Music, Clock, Calendar, Messages, Newsstand, Videos, Game Center, Contacts, Notes
Si iOS 6, ii poti face tu update la 7.0

| sweetmih explică (pentru SorinTudor):

Nu, aia vine cu ios 7 preinstalat. intreb daca prima data cand intrii in appstore iti zice sa le descarci gratuit, ca unele sunt cu bani

| SorinTudor a răspuns (pentru sweetmih):

Sunt trialuri gratuite, programele full se cumpara.