| sweetmih a întrebat:

URGENT TPU! Vreau sa-mi dati nume de telefoane destul de ieftine, smartphone-uri, fara qwerty, si cu wi-fi

6 răspunsuri:
| mennenspeed a răspuns:

Poftim un site si alege care iti doreste sufletul si sunt pe placul tau!
succes!
http://telefoaneieftine.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefoanele Samsung sunt destul de ieftine, tach, cu wi-fi, dar depinde de bugetul tau.Cel mai ieftin telefon pe care l-am avut a fost Samsung, aproape 400 RON.Depinde de bugetul tau.Wi-fi nu are telefonul, trebuie sa ai un ruter instalat acasa sau sa platesti netul ( daca ai credit ). Ruter iti trebuie daca ai abonament, costa in jur de 100 RON,aparatul,si te tine ani buni (al meu asa este, il am pentru tableta, pentru ca pe telefon am credit ).La credit ti se da cateva minute de stat pe internat, recomand creditul, la abonament iti ia bani la greu.Telefoanele SAMSUNG sunt la fel cam la orice magazin.Dar iti recomand un telefon +500 RON, pentru ca celelalte sunt cam prostute, mie acel telefon de 400 RON m-a tinut aproape un n, dar am primit altul, de 600 RON, mult mai inteligent si ma tine de 9 luni big grin, nici o problema.

Sper ca te-am ajutat. big grin

O zi buna. happy

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/telefoane-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| crystyvararu a răspuns:

Samsung galaxy y daca vrei androidbig grin e destul de bunicel.Nu am eu acest telefon dar are un prieten si testandul mi se pare destul de bun

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns (pentru crystyvararu):

Poftim un site si alege care iti doreste sufletul si sunt pe placul tau!
succes!
http://telefoaneieftine.com/

| Pok3rFac3 a răspuns:

Intra pe telefonultau.eu si cauta-ti in functie de buget