| Centenave a întrebat:

Urhm. Buna happy
Vreau sa pun si eu o intrebare. Sunteti fani Homestuck? Daca da. Puteti si mie sa imi spuneti unde pot sa gasesc un tricou ca al lui Dave, aici in Romania?; A;
Am nevoie de ajutor mare, Desi nu cred ca exista asa ceva in Romania...Dar sper ca cineva poate sa ma ajute.
Multumesc anticipat. Dau funda la cine a dat raspunsul cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Http://www.tricouripersonalizate.ro/......lungi.html
Ti-l cumperi si dupa te duci si ti-l imprimi cu minunatia asta:http://i.imgur.com/s7I5Xuj.jpg
Cu un fundal transparent, probabil.

3 răspunsuri:
| Captoresque a răspuns:

Hm, eu sunt fan Homestuck, dar tricou ori ți-l comanzi de pe net de la WhatPumpkin, ori iei unul d-ăla 3 la 10 mii și-l imprimi. Eu așa am făcut cu tricoul meu Eridan și Feferi. Dacă ești din București, în magazinul Unirii fac imprimări bune la 25 de lei (mă duc să-mi fac și unul de Jade, deh sunt cosplayer).

| Centenave explică (pentru Captoresque):

Aww. Mersi mult. Si din pacate nu sunt din Bucuresti. Hmm. Cred ca ma apuc si eu de cosplay