| Bytes3 a întrebat:

"Utilizator Junior" cum pot sa cresc ranku?

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Răspunzând la întrebări.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de cand ai contul pe TPU pentru a deveni senior.

| NoShit a răspuns:

Trebuie să ai 100 de răspunsuri ca să devii Senior. Baftă!

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Ca sa iti creasca ranku trebuie sa raspunzi la cat mai multe intrebari si sa iei multe funde!

| aneliram a răspuns:

Raspune la intrebari, si ia fundite.

| alealexuta a răspuns:

Pai trebuie sa. Faci 100 de raspunsuri si peste 10 zile vechime.happyAdica de cand ai u contulhappy Sper ca tiam dost de folosbig grin

| xoxolavxoxo a răspuns:

Hey!:*
Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri si peste 10 zile vechime pe TPU.
Sper ca te-am ajutat!>big grin