| ssiimmoonnaa a întrebat:

Uuuu, am si eu o intrebare...cine s-a intors de curand din costinesti si s-a cazat la gazda? cam cat mai este pretul pe "piata neagra"? vreau sa plec pe 23 iulie, si pe net am dat doar de vile, pensiuni, etc, care fie vorba sunt super la pret, dar ma interesau si alte oferte sa-mi ramana banuti de cheltuiala mai mult, ca doar nu mergem la mare sa dormim, nu?batting eyelashes

2 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu am gasit in constanta, la 15 min de plaja, un apartament cu 2 camere complet mobilat + TV in fiecare camera, frigider, cuptor cu microunde, internet, mobila noua.
mi-a cerut 100 ron p noapte, am facut rezervarea, p 27 plec, sper sa fie ca in poze laughing

| Andrada27 a răspuns:

Am gasit in costinesti cazare cu 70 de lei camera.