| deffect a întrebat:

Cu cine veti tine in meciul:Liverpool-Unirea Urziceni? Eu cu Liverpool love struck

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Huo! Unde e spiritul patriotic?! Unde e iubirea de tara?! Unde e sangele de roman?! Unde e... medicamentele?laughing
Cu Unirea, clardrooling

16 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bineinteles ca voi tine cu Unirea Urziceni.

| Razvan a răspuns:

Evident ca bate Liverpool dar de tinut cu Unirea Urzicenihee hee

| daniDeeDee a răspuns:

49-51 % cu Unirea laughing

| hamsterx a răspuns:

Cu Unirea pana la urma e echipa romaneasca happy

| TzaCaNeL a răspuns:

Cu cine bate

| rapidista a răspuns:

Nu esti singurul! Forzza Liverpool!

| deffect explică:

@strivesc_membre-n_menghine sunt roman, dar asta-i echiipa de sufletlove struck

| deffect explică:

@strivesc_membre-n_menghine, daca trece Liverpool raman cu amintiriile despre echiipa

| Nuuu a răspuns:

Nu tii cu echipa care iti reprezinta tara?

Mentalitate ciudata.

| Nuuu a răspuns:

@strivesc_membre-n_menghine

Bine zis!

| alin_5728 a răspuns:

Liverpool e echipa mea de sufet.
Cu ei voi tine chiar daca joaca cu o echipa romaneasca.

| valy1233 a răspuns:

UNIREA e aproape de mine... daca ar fi fost meciul la urziceni m-as fi dus si eu. dar nu ma duc ca e la bucurestisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti roman?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@deffect

Tu gandeste-te ca Liverpool e o echipa cu performante constante in Europa.Pe cand Unirea cine stie cand va mai ajunge sau daca va mai ajunge sa sustina o asemenea provocare.Si de unde pana unde atasamentul asta nebunesc pentru o echipa straina? Iti dau ei sa te imbraci, sa mananci? Macar la Unirea ramai cu o satisfactie 'uite ba, mai face si Romanica noastra ceva, ne vede lumea si cu alti ochi.'Daca trece Liverpool cu ce ramai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi tine cu UNIREA URZICENI pentru ca e echipa romaneasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cu URZICENI forza unirea