| Parisblue a întrebat:

V-a placut filmul hachiko a dog's story? eu una nu mai puteam sa ma opreasc din planssad... daca nu l-ati vazut, trebuie sa-l vedetilove struck

5 răspunsuri:
| dadaina a răspuns:

Da, mi-a placut si mie foarte mult, am si plans insa mai frumos si mai lacrimogen este filmul original Hachiko Monogatari:
http://www.youtube.com/watch?v=P3s11acb7Z8
Eu am vizionat filmul cu catelusul langa mine. Am si eu un puiut de 5 luni de Akita Inu. :P

| dadaina a răspuns:

Superbe!

| I Love Summer :X a răspuns:

Un film incredibil! Mie una mi a placut cel mai mult!
Depasese titanicul cand e voraba de plans laughing
Ca si tine nu ma mai puteam oprii din plans, Imi amintesc ca tata era langa mine(ne uuitam aman2) si iesea intruna din camera ca sa nu plangalaughing)
Extraordinar de tristcrying(((((

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Este adevarat nici eu nu ma puteam opri ma uitam cu sora mea si imi vinea sa ii zic, STOP, INCHIDEL dar nu am facut-o pentru ca vroiam sa il vad la inceput nu am plans dar dupa ce a murit al ape scena plangeam in trunacrying si va imaginati ca povestea asta este adv! Daca noi am plans doar vazandulsad...era asa de trist cand hati astepta si nu vinea nimenicryingIar gardianului nu ii pasa x(

| katyy_5873 a răspuns:

Mi-a placut enorm de mult, nici eu nu m-am putu opri din plans.Si avand in vedere ca eu greu plang la un film... E un film exceptional si intr-adevar merita vazutwinking