| Ovidiu2011 a întrebat:

V-ati gandit vreodata ca de ce sunteti asa grasi si nu mancati asa mult? Dar am o intrebare pentru voi care credeti asta si stati mereu la calcultor: Voi credeti ca si din aceste cauze poate duce calculatorul la obezitate si la durerile de cap? Spuneti-va intrebarea!

Răspuns Câştigător
| nikol a răspuns:

Sunt de acord.in ziua de azi multi stau toata ziua in casa in fata calculatorului si nu fac miscare. Calculatorul poate crea dependenta daca stai toata ziua la el

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dureri de cap e normal sa le ai de la pc dar obezitatea e pentru ca asa ai metabolismul si genele transmise de la parinti.

| BlackVeil a răspuns:

Te-ai gandit vreodata sa mai treci pe la scoala? raised eyebrows

| BlackVeil a răspuns:

"Accent urat despre mine", este clar, ai o problema! raised eyebrows
ps: Nu mai pot eu de stupidul tau...

| BlackVeil a răspuns:

''Este clar ai o problema!'' sa stii ca accentul acesta poate sa iti strice contul la TPU si sa stii ca tu sa mai treci pe la scoala si nu iti mai baga nasul unde nu iti fierbe oala!
Exprimare la pamant,mi-e si mila sa mai fac vreun comentariu!
N-ai cum sa ma sperii cu amenintari de genul "banarea contului TPU",n-am folosit cuvinte jignitoare, doar ti-am zis ca ai o problema cu exprimarea...
ps: N-ai cum sa-mi interzici dreptul de a posta raspunsuri, asa ca renunta la "nu-ti baga nasul unde nu-ti fierbe oala"!

| BlackVeil a răspuns:

Nu m-am considerat mai despteapta ca tine! Ti-am atras doar atentia,daca nu vrei sa bagi la cap, n-ai decat...
ps: Multi oameni in viata o sa rada de tine si in final o sa te evite, tratandu-te ca pe un nimic.

| BlackVeil a răspuns:

E clar...N-am ce sa vorbesc cu tine!

| Teo a răspuns:

Stand la PC iti strici ochii si apar durerile de cap dar are si o a doua parte, stand la PC nu faci miscare.ne facand miscare te ingrasi indiferent daca mananci mult sau daca mananci putin.

| virusake a răspuns:

Depinde de fiecare...
Eu petrec mult timp in fata calculatorului, dar nu am nicio problema cu greutatea.
Daca nu te menti prin niste exercitii, nu foarte complexe si solicitante si totusi bagi in tine ca porcu nu poti avea pretentii sa poti defila pe podium...

| dexro a răspuns:

De unde pana unde pc-ul duce la obozitate? La dureri de cap da duce asa cum duce si cititul... Te ingrasi daca mananci, iar in cel mai rau caz in timp ce stai la pc mananci mult fara sa iti dai seama deoarece ai mintea ocupata cu altceva happy

| Ovidiu2011 explică:

Blackveil va primi un vot stupid pentru ca foloseste un accent urat despre mine!

| Ovidiu2011 explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Mias dori ca toti sa aveti aceea funda, dar ati primit un vot.Asta este imi pare foarte rau!

| Ovidiu2011 explică:

''Este clar ai o problema!'' sa stii ca accentul acesta poate sa iti strice contul la TPU si sa stii ca tu sa mai treci pe la scoala si nu iti mai baga nasul unde nu iti fierbe oala!

| Ovidiu2011 explică:

Exprimare la pamant,mi-e si mila sa mai fac vreun comentariu!
N-ai cum sa ma sperii cu amenintari de genul "banarea contului TPU",n-am folosit cuvinte jignitoare, doar ti-am zis ca ai o problema cu exprimarea...
ps: N-ai cum sa-mi interzici dreptul de a posta raspunsuri, asa ca renunta la "nu-ti baga nasul unde nu-ti fierbe oala"! Nici mie nu mi-e frica de tine sa stii!

| Ovidiu2011 explică:

O da ar trebuie sa mai renunti si tu cu acest accent vulgar! Mai bine taci! Considerate mai destept decat mine daca te dai mare!

| Ovidiu2011 explică:

Si ce castigi in viata tu? Ca te dai mai mare?