| anonim_4396 a întrebat:

V-ati gandit vreodata sa stati cu cineva numai pentru bani?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De gandit pot sa ma gandesc ca tot n-as putea s-o fac. Daca nu-mi place de cineva moral degeaba are toate posesiile ca nu pot sa stau cu el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, stau cu sefu meu in birou pentru bani.

| RAY a răspuns:

Nu, asta te face un obiect sexual atat

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata! Nu ma caracterizeaza si nici nu mi-ar aduce fericirea.

| Freya1 a răspuns:

Inca nu big grin.
Deocamadata mai cred in iubire.

| OldSoul a răspuns:

Daca e batranica, si are o nepoata sexy, da.

| Emma30555 a răspuns:

Cred ca trebuie si sa ti placa de el altfel nu merita, caci nu poti fii fericita

| HadesSs a răspuns:

Tot un fel de dama de companie esti daca stai cu el doar pentru bani, parerea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ew, nu. E sub demnitatea mea. Nu sunt atat de retardata, incat sa nu fiu in stare sa-mi castig singura banii si sa astept pomana.