| Cortex a întrebat:

ati ales vreodata sau de mai multe ori sa stati in casa cand afara era o vreme super? de ce? credeti ca sunteti tocilari pentru ca invatati tot timpul si va jucati pe calculator?(nu toti, doar cei ce se simt)

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

De foarte multe ori am ales asta, pentru ca imi place sa invat sa stiu cat mai mult si sa-mi rezolv singur problemele ce apar, dar cu timpul vei trai intr-o lume virtuala creata de tine si te indepartezi de rude, prieteni nu mai iei contact cu realitatea vei fi doar tu...si calculatorul

| Helăăău a răspuns:

Eh na, cine a zis asta? de multe ori e vreme frumoasa afara si prefer sa stau in casa si sa yawn... sa dooorm! yawn
daca as iesi mereu cand e vreme"super" as petrece 90% din viata mea afara... big grin

| scully a răspuns:

Da am ales de multe ori sa stau in casa pe vreme frumoasa din simplul motiv ca nu aveam ce sa fac afara.
eu nu ma simt tocilara pentru ca invat, sau pentru ca stau la PC si nu afara pentru ca afara nu am chef sa stau singura privind iarba cum creste...:\

| andutz a răspuns:

Eu de multe ori cand e vreme frumoasa afara stau in casa pentru ca imi place vremea ploioasa si intunecata, asa sunt eu. Nu prea suport lumina. Si daca stai in casa nu inseamna ca esti tocilar, ci ca ai alte preocupari, sau ca, pur si simplu, esti o fire mai singuratica (cum sunt eu). In fine, fiecare cu parerea lui happy.