| Cătălina_6063 a întrebat:

V-aţi uitat la Paranormal Activity cum vi s-a părut? Pe mine una m-a speriat rau

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Mă deci jur că HABAR NU AM ce vă sperie la filmul ăla imbecil. Numele? Reputaţia de a fi „înspăimântător"? Ce? Vreau şi eu o explicaţie logică. O fecală ordinară ca jegul ăla nu am văzut în viaţa mea.
Se filmează doi tâmpiţi(care nici nu au habar de actorie). Aşa, şi? Trei bubuituri, o mişcare de cearceaf şi o tragere din pat ar trebui să mă sperie? L-am văzut singur acasă, noaptea şi am adormit la propriu, nu e o metaforă. E o penibilitate la fel ca Twilight sau porcăria aia de Avatar care-i un rahat lucios.

Atât de idioţi aţi ajuns?

| ioana181 a răspuns:

Un film care nu are ce cauta la categoria horror.

| Laura a răspuns:

Pe mine ma sperie poza ta :-s

| Evaa a răspuns:

Nu m`a speriat absolut deloooooc straight face

| DracoMalfoy a răspuns:

Nu e prea scary, dar e interesant. Mie mi s-a parut destul de okwinking

| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

A fost destul de infricosator dar mai tare a fost partea a 2-a decat prima.Parrerea mea. Oricum mi-a placut.
Regizorul a fost destul de destept si sa stii ca o sa fac si eu cu cea mai buna prietena a mea ca in prima parte.rolling on the floorCand o sa ii aduca mama Annei cardul de memorie pentru aparatul foto o sa punem aparatul sa ne fimeze toata noaptea...rolling on the floorNu ca s-ar intampla ceva...rolling on the floorrolling on the floor
Sper ca ti-am fost de ajutor. fundita pls?puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam fake :-)

| giggles a răspuns:

Nu m-am speriat rau pentru ca sunt obisnuita cu filmele de groaza.