| MistikkGirl a întrebat:

Cine a privit filmul "paranormal activity„ cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| GeoXD a răspuns:

Am vazut si paranormal activity si paranormal entity, si astept sa apara pe dvd paranormal activity 2, ca in cimena a aparut
si paranormal activity e de speriat, mi-a placut foarte mult filmul si merita toti banii, povestea este buna, dar imi pare rau ca nu au lasat sfarsitul normal, si ca au facut alt sfarsit pentru film, dar asta e doar pentru a fi mai simplu de facut partea a 2-a... iti recomand filmul daca nu l-ai vazut deja, si chiar daca e low buget filmul e extraordinar :]

2 răspunsuri:
| Unique_8782 a răspuns:

Eu... mie`mi plac filmele horror si a fost super :X la inceput nu pare asa interesant dar pe parcurs devine :X:X:X:X:X:X.

| larisa_1574 a răspuns:

Este tare nu