| ionutz49 a întrebat:

Va bucurati ca a castigat Spania? Ce parere aveti despre meci cum a fost?

7 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

A fost cel mai tare meci, mi-a placut desi nu's microbista deoarece sunt fata.Bravo Spania, stiam ca va castiga.

| pauladrian a răspuns:

Alex23, ai o gandire de om prost. Era normal ca Spania sa castige.

| denisa_4116 a răspuns:

Eu m-am nascut in Spania si in orasul Molerussa oleoleole! Hai Spania(Barcelona) sunt cea mai bucuroasa yes stiam ca va castiga uuuuu! Olanada uuuuuuuuuuuuuuuu. Hai Spania Fundita plizzz

| Nik a răspuns:

A fost super meciul... funda?

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Da m-am bucurat.Bravo lor, au realizat o performanta buna.Au si jucat bine in meci.Meritau.La urmatorul mondial insa as vrea sa castige Olanda ca ramane o echipa buna totusi.

| alexH a răspuns:

Toti cocalarii au tinut cu Spania. Mi-am dorit sa ia Olanda, imi parea rau de ea pentru ca deja era la a 3-a finala pierduta.
P. S. Cel mai rau imi pare ca s-a terminat, mai vad altul peste 4 ani. Pana atunci, "Liga lu' Mitica" la putere crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F***...Am tinut cu Olanda. Imi pare tare rau ca au pierdut... oh :